Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit


  

Mardilaat

 

Ootame Teid XXI Mardilaadale 16.-19. novembril 2017
ikka Tallinnas Saku Suurhallis

 

Mardilaat on Eesti käsitöö laulupidu.  Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. Lisaks käsitöötoodangu presentatsioonid, uute raamatute esitlused. Pakutakse eestimaist kõhutäidet ja kuulata saab rahvuslikku muusikat.
Osalevad käsitööd õpetavad koolid, muuseumid jt selle valdkonnaga seotud institutsioonid.
Mardilaat toimub alati mardipäevale lähimal nädalalõpul neljapäevast pühapäevani. 2009. aastal uuendusena väga positiivselt vastu võetud käsitöö-ööst on kujunenud traditsioon.

 

Mardilaadal puudub sularahaautomaat. Palun varuge sularaha kaasa. Vajadusel saab võtta infolauast templi, et laadalt väljas käia. Lähimad pangaautomaadid on Rocca al Mare keskuses.

 

Piletid 2016

Õpilased, pensionärid - 3€

Täispilet - 5€

Perepilet - 9€

Rühmapilet - 4€/1 inimene (alates 24 inimest)

 

Mardilaat 2016 on avatud:

N  12-19

R  10-21

L  10-19

P  10-16 

 Mardilaat on Eesti suurim käsitöövaldkonna ja rahvusliku elulaadi esitlus!

  

 


Need paberkotid valmistasid taaskasutatavast materjalist Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse sotsiaalmajutusüksuses elavad koduta ning toimetulekuraskustes inimesed, andes sellega ühiskonnale omapoolse väikese panuse. Tallinna Sotsiaaltöö Keskus on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hallatav asutus, mille missiooniks on sotsiaalteenuste kvaliteetse osutamise ja arendamise kaudu aidata kaasa Tallinna elanike elukvaliteedi tõusule.

Kõik Mardilaadal kauplejad saavad küsida korraldajatelt kohapealt neid kotte enda toodete pakkimiseks.